Žiniasklaidos Akreditacija

Akreditacijos paraiška

Pateikus Žurnalistų akreditavimo paraišką, žiniasklaidos atstovas turi tinkamai ir teisingai informuoti atstovaujamas auditorijas. Naudoti oficialų renginio pavadinimą: Winter Rally Aukštaitija 2024

Akreditacijos bus išduodamos:

 • žurnalistams;
 • fotografams;
 • TV / Video operatoriams;
 • Komandų atstovams.

Akreditavimas nėra numatytas reklamos, rinkodaros ar viešųjų ryšių agentūroms. Akredituotas atstovas privalo Organizatoriui pateikti žiniasklaidos veiklos įrodymus. Akreditacija gali būti išduodama tik tiems asmenims, kuriems yra 18 (aštuoniolika) metų.

         Užpildyta akreditacijos paraiška patvirtina, kad asmuo yra susipažinęs su „Winter Rally Aukštaitija 2024“ Medijos saugumo taisyklėmis ir Medijos akreditavimo taisyklėmis, turi draudimo sertifikatą galiojantį “Sporto treniruočių ir varžybų metu”.

Akredituotiems žurnalistams asmeniškai bus išduoti visi reikalingi leidimai (esant poreikiui – liemenės už 20 eur depozitą, kuris grąžinamas atidavus liemenę), ralio metu visi žurnalistai galės naudotis (Zarasų kūltūros centras, Vytauto g. 1A, Zarasai ) įrengtu spaudos centru 2024 m. sausio 26-27 dienomis.

Sprendimą dėl akreditacijos priims organizatoriai. Ralio metu surinktoje medžiagoje privaloma naudoti tikslų renginio pavadinimą, o talpinant socialiniuose tinkluose naudoti raktažodį #rallyaukstaitija

 

Akreditacijos priimamos nuo 2024-01-02 19:00 iki 2024-01-25 19:00

Media centro informacija

Atstovas spaudai ir spaudos centro koordinatorius
Vilius Šaltenis
Kontaktai: 
press@rallyaukstaitija.lt

+370 658 64416

 
 

Vieta:
Zarasų kultūros centras, Vytauto g. 1 A, Zarasai.
Koordinatės: 55.7311, 26.2471

Darbo laikas:
2024-01-26 (Penktadienis)Laikas: 18:00–22:00
2024-01-27 (Šeštadienis)Laikas: 7:00–22:00

Saugumo taisyklės

 1. Griežtai draudžiama būti lenktynių vietoje apsvaigus nuo alkoholio, narkotikų ar kitų svaiginančių medžiagų.
 2. Akredituoti žiniasklaidos atstovai varžybų metu privalo visa laiką laikytis visų instrukcijų, kurias pateikia komisarai, saugos darbuotojai, oficialūs asmenys.
 3. Akredituoti žiniasklaidos atstovai turi pasirinkti saugią stebėjimo vietą trasoje bei būti pasirengę neįprastoms situacijoms ar avarijoms visų varžybų metu.
 4. Akredituotas žiniasklaidos atstovas su žiniasklaidai skirta liemene, išduota LASF ar renginio organizatoriaus, turi teisę būti pavojingose trasos zonose, ne toliau nei 2 (dviejų) metrų atstumu nuo saugos ribų (tvoros, juostos ar kt.).
 5. Akredituotas žiniasklaidos atstovas, be žiniasklaidos liemenės išduotos renginio organizatoriaus ar LASF, neturi teisės būti pavojingose trasos zonose ir zonose skirtuose žiniasklaidos atstovams.
 6. Akredituotų žiniasklaidos atstovų darbas ar jų įrangos būvimas varžybų vietoje, jokiu būdu negali įtakoti varžybų vykdymo saugumo ar varžybų dalyvių rezultatų.
 7. Akredituotos žiniasklaidos atstovams draudžiama naudoti „dronus“ ar bet kurią kitą nuo žemės valdomą techniką be išankstinio organizatoriaus sutikimo.
 8. Akredituoti žiniasklaidos atstovai privalo saugotis judančių transporto priemonių! Jūsų saugumas trasoje ar serviso parke priklauso tik nuo Jūsų. Atkreipkite ypatingą dėmesį į jus supančia aplinką ir veiksmus joje!
 9. Venkite stovėti pernelyg arti ralio automobilių serviso parke! Netrukdykite darbo mechanikams bei visai komandai!
 10. Venkite remtis į ralio automobilius, nes jie gali pradėti staigiai judėti, taip pat kai kurios automobilių detalės gali būti įkaitusios ar trapios.
 11. Venkite stovėti šalia gaisro gesinimo, gelbėjimo ir / ar greitosios pagalbos automobilių, nes jie gali pradėti staigiai judėti, be išankstinio įspėjimo.
 12. Tuo atveju, kai būtina peržiūrėti darbo medžiagą (nuotraukos, filmuotą medžiagą ir kita). Venkite tai daryti netoli varžybų trasos ar nuo jos nusisukę. Pasirinkite saugesnę vietą!
 13. Kiek įmanoma venkite kirsti varžybų trasą. Jei reikia kirsti trasą, pasirinkite vietą su geru matomumu ir įsitikinkite, kad neartėja joks automobilis.
 14. Bet kurio žiniasklaidos saugos taisyklių punkto pažeidimas, gali būti priežastimi panaikinti akreditaciją ir pašalinti iš lenktynių vietos.
 15. Akredituoti žiniasklaidos atstovai privalo turėti draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Draudimo suma turi būti ne mažesnė nei vienas tūkstantis penki šimtai eurų (1500 Eur) ir turi apimti draudimą mirties, traumų bei neįgalumo atveju. Draudimo polise privalo būti įrašas jog draudimas galioja automobilių sporto treniruočių ir varžybų metu. Asmuo gali draustis per LASF arba asmeniškai.
 16. Pateikdamas žiniasklaidos akreditacijos prašymą jūs patvirtinate, kad perskaitėte Lietuvos ralio žiniasklaidos atstovų akreditavimo saugumo taisykles, sutinkate su aukščiau išdėstytomis taisyklėmis ir prisiimate visą atsakomybę už savo veiksmus.